SADY PRIBOROV:


Sada príborov Pearl (24 dielov)

Sada príborov Pearl (24 dielov) e-shop >>

Moderná 24-dielna sada príborov z nehrdzavejúcej ocele, ktorá kombinuje lesklý a matný povrch... Informácie o produkte >>Sada príborov (60 dielov) Basic

Sada príborov (60 dielov) Basic e-shop >>

Veľká sada jedálenských príborov z nerezovej ocele obsahuje celkom 60 dielov až pre 12 osôb. Kvalitné spracovanie a jednoduché univerzálne tvary sú elegantné a nadčasové pre každú jedáleň... Informácie o produkte >>Súprava príborov Level (60 dílů)

Súprava príborov Level (60 dílů) e-shop >>

Sada príborov z nerezovej ocele obsahuje 60 dielov až pre 12 osôb. Príbory sú univerzálne pre akúkoľvek jedáleň... Informácie o produkte >>Súprava príborov Origen 16 dielov  strieborná

Súprava príborov Origen 16 dielov strieborná e-shop >>

Sada príborov so štruktúrovanou rukoväťou, obsahuje 16 dielov až pre 4 osoby. Príbory sú univerzálne pre akúkoľvek jedáleň... Informácie o produkte >>Súprava príborov Alpha (60 dielov)

Súprava príborov Alpha (60 dielov) e-shop >>

Veľká sada jedálenských príborov v klasickom dizajne, obsahuje celkom 60 dielov, až pre 12 osôb. Jednoduchý dizajn, dopĺňa kvalitné spracovanie... Informácie o produkte >>Súprava príborov Trend (60 dielov)

Súprava príborov Trend (60 dielov) e-shop >>

Sada príborov z nerezovej ocele obsahuje 60 dielov až pre 12 osôb. Príbory sú univerzálne pre akúkoľvek jedáleň... Informácie o produkte >>Súprava príborov Pepino (30 dielov)

Súprava príborov Pepino (30 dielov) e-shop >>

30-dielna sada jedálenských príborov z nerezovej ocele až pre 6 osôb. Oceníte vysoko kvalitné spracovanie a nadčasový dizajn... Informácie o produkte >>Sada príborov Level (30 dielov)

Sada príborov Level (30 dielov) e-shop >>

Sada príborov z nerezovej ocele obsahuje 30 dielov až pre 6 osôb. Príbory sú univerzálne pre akúkoľvek jedáleň... Informácie o produkte >>Bytové doplnky | Stolovanie a varenie | Príbory | Sady príborov2022 detský tovar Contacts